RRETH NESH

Një prodhues i prodhimit të aliazhit të aluminit në shkallë të gjerë duke integruar "prodhim, mësimit dhe hulumtimit"

RRETH NESH

Industry Co alumini Yaoyinshan Guangdong. Shpk është një furnizues dhe prodhues i profilit të aluminit në shkallë të gjerë në integrimin e Kinës "prodhim, mësimit dhe hulumtimit", e specializuar në prodhimin dhe shitjen e profilit të ndërtimit të aliazhit të aluminit, profil alumini kuzhine, profil dekorativ, dhe profili industrial. E themeluar në 2008, kompania është e vendosur në rrethin Gaoming, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, mbulon një sipërfaqe prej 300,000 metra katrorë, tani ka më shumë se 2,000 punonjësit, përfshirë më shumë se 300 stafi teknik dhe menaxherial i lartë dhe i mesëm, dhe ka R&D profesional, ekipet e prodhimit dhe shitjes.

ARRITJE TË REJA

Pa mostra, Përgjigjuni me kohë për ju
kukulla seksi shiten kukulla seksi kukulla dashurie kukull seksi japonez kukull seksi me gjoks të sheshtë kukull e vogel seksi kukulla seksi kukulla seksi Kukulla seksi Kukulla seksi kukull seksi kukulla të vërteta 163cm kukull seksi kukulla seksi milf kukulla seksi të majme
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI